Anasayfa » Gündem » Ünlü oyuncu sevgilisinin evinde intihar etti

Ünlü oyuncu sevgilisinin evinde intihar etti

Ünlü oyuncu sevgilisinin evinde intihar etti

Tarih :
Ünlü oyuncu sevgilisinin evinde intihar etti
Oyuncu Yeşim Gül, 'kredi' yüzünden tartıştığı işitme engelli sevgilisi Serdar Peçen’i terk etti. Barışmak için Gül’ün evine giden Peçen sevgilisini ikna edemeyince camdan atladı. 53 yaşındaki ünlü oyuncu Yeşim Gül, bir süredir 28 yaşındaki oyuncu Serdar Peçen ile birlikteydi. İddiaya göre, Yeşim Gül, işitme engelli sevgilisi Peçen'den kendisi için kredi çekmesini istedi. Bankadan 50 bin lira kredi çeken Peçen, parayı sevgilisine verdi. Bir süre sonra genç adam, sevgilisine krediyi ödemekte zorluk çektiğini söyledi. Kredi yüzünden aralarında tartışma çıkınca, Yeşim Gül sevgilisini terk etti.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI Sabah'tan Dilek Yaman'ın haberine göre, sevgilisinin kendisinden ayrılmasını hazmedemeyen Serdar Peçen, geçtiğimiz cuma günü konuşmak için ünlü oyuncunun Beşiktaş'taki evine gitti. Sevgilisini barışmaya ikna edemeyen genç adam, pencereden atlayarak intihar etti. Gül, polis ekiplerini çağırarak durumu bildirdi. Gencin ölümüyle ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca soruşturma başlatıldı.

ÖLÜMÜNE SEBEP OLDU' Serdar Peçen'in ağabeyi, "Kardeşim işitme engelliydi. Dizilerde oyunculuk yapıyordu. Yeşim Gül ile ilişkisi ona iyi geliyordu. Yeşim Hanım için kredi çekmişti. Ödeyemedi. Yeşim Hanım kardeşime yardım edeceğine bir de onu terk etti. Kardeşimin ölümünden sorumlu olan Yeşim Hanım'ın cezalandırılmasını istiyoruz" dedi.

Kaynak : Sabah
Nagehan Alçı, İmamoğlu'nun 'Bodrum şifreleri'ni yazdı
ATM'lerde sahte para iddiaları!
Van'da daire başkanı ile müdürler dahil 9 gözaltı
AK Parti'den açıklama! Yeni parti hazırlığındaki 3 'A' davet edilmeyecek
Askıda gelinlik! İhtiyaç sahiplerine gelinlik dağıtıyor
Diş çekimi sonrası gözünü kaybeden kişiyi Valilik yalanladı
Merkez Bankası sert oynuyor
Ünlü manken komadan çıktı, herşeyi anlattı!

Benzer Haberler