Anasayfa » Medya Haberleri » Dev mitinge keçisiyle geldi

Dev mitinge keçisiyle geldi

Dev mitinge keçisiyle geldi

Restoranda yemek yerken saldırıya uğrayan keçisini Erdoğan'a hediye etmek için mitinge getirdi

Tarih :
Dev mitinge keçisiyle geldi
Cumhur İttifakı Büyük İstanbul Mitingi'ne getirilen bir keçi ilgi odağı oldu. Miting alanına keçisiyle gelen Ali Sever, keçisini Cumhur İttifakı'na hediye etmek için alana getirdiğini söyledi. Sever'in keçisi, geçtiğimiz aylarda restoranda yemek yerken bir köpeğin saldırısına uğramıştı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin katılımıyla Yenikapı Miting Alanı'nda düzenlenen 'Cumhur İttifakı Büyük İstanbul Mitingi'ne getirilen keçi ilgi odağı oldu.

Henüz 10 günlükken aldığı ve büyüttüğü keçisini miting alanına getiren Ali Sever isimli vatandaş, keçisiyle birlikte miting alanına giriş yaptı. Polis, arama noktasında önce durdurulan Ali Sever'in geçişine bir süre sonra izin verdi. Henüz geçişe izin çıkmadığı sırada keçinin polislerin arasında alana doğru ilerlemesi renkli görüntülere yol açtı. Bir süre bir polis memuru ve sahibi Ali Sever'in kovaladığı keçi yakalanarak tekrar alan dışına çıkarıldı. Burada bir süre bekleyen Ali Sever, keçinin kimseye zararı olmadığını ve içeri alınması gerektiğini kaydetti.

Bir süre yetkililerle görüşen Sever'e keçisiyle birlikte miting alanına girmesi için izin verildi. Keçisiyle miting alanına doğru ilerleyen Sever, keçisini Cumhur İttifakı'na hediye etmek üzere alan getirdiğini söyledi. Vatandaşların ilgisinden memnun olduğunu kaydeden Sever, daha sonra kalabalığa karışarak gözden kayboldu.

Öte yandan keçi vatandaşların ve görevli polislerin ilgi odağı oldu. Keçiyi gören vatandaşlar şaşkınlığını gizleyemezken bazı polisler de keçiyi sevdi.

Sevimli keçi, geçtiğimiz aylarda sahibiyle birlikte restoranda kahvaltı yaparken bir köpeğin saldırısına uğramıştı.

Kaynak : İhlas Haber Ajansı
Bayram alışverişinde 'sahte para'ya dikkat
İşçi geçici iş ilişkisi kapsamında ne kadar görevlendirilebilir?
Aliağa'da 600 konut sahibini buldu! İşte liste...
Borçlunun yakınına SMS atan avukata ceza
Bu sineğe dikkat! İstanbul'da ilk kez görüldü
FETÖ'den gözaltına alınan 8 havacı itirafçı oldu
Ne zaman, kaç yaşında emekli olurum?
Dünyanın en iyilerinden biri İstanbul’da
Bilet alacak param yok' dedi, üzerinden çıkanlar şaşırttı

Benzer Haberler