O bankadan müjde! Komisyon oranlarını indirdi

O bankadan müjde! Komisyon oranlarını indirdi

O bankadan müjde! Komisyon oranlarını indirdi

Tarih :
O bankadan müjde! Komisyon oranlarını indirdi

Ziraat Bankası kart ve POS'ta komisyon oranlarını indirdi

KREDİ KARTINDA 0.85

Ziraat Bankası, müşterilerine büyük avantaj sağlayacak yeni bir uygulamanın altına imza attı. Ziraat son dakika bilgilerine göre, kart ve POS'ta komisyon oranlarını indirdi. Kredi kartı komisyonlarında yüzde 0.85'e, banka kartlarında ise yüzde sıfıra kadar indirim yapmak suretiyle maliyet avantajı sağlamış oldu.

Kredi kartı ve banka kartını "Ziraat Bankkart" markasıyla tek kartta toplayan Ziraat Bankası, kart ve POS'ta komisyon oranlarını indirerek, üye iş yerlerine önemli avantajlar sağlayacak bir son dakika uygulamasını başlattı.

Ziraat Bankası, üye işyeri müşterilerine kredi kartı komisyonlarında yüzde 0.85'e, banka kartlarında ise yüzde sıfıra kadar indirim yapmak suretiyle kredi kartlarında yüzde 50'ye, banka kartlarında yüzde 75'e kadar maliyet avantajı sağlamış oldu..

Bankanın bu girişimiyle 3.2 milyon iş yerinin temel maliyetlerinden biri olan üye işyeri ve POSkomisyonlarında yeni bir dönem başladı. Uygulama, tüm üye işyerlerine maliyet avantajı sağlarken, tüketicilere de fiyat indirimi olarak yansıyacak..

 

Kaynak : Takvim
Sözleşmeliler 'kadro' için buluşuyor!
Ertuğrul Gazi diye Düzyatan'ın heykelini diktiler
Bu illerde yaşayanlar dikkat!Sağanak geliyor..
16 Haziran 2019'dan önemli gündem başlıkları
Emekliye yüzde 5.94, Memura % 6.94 zam
"Menzile ulaşmanın tek yolu vardır o da kol kola gitmektir"
Emeklilere büyük müjde! Sistem değişiyor
HDP'li belediyelerde işçilere baskı iddiası

Benzer Haberler