Anasayfa » İşsizlik » THY'den gençlere yeni iş fırsatı! İşte şartlar

THY'den gençlere yeni iş fırsatı! İşte şartlar

THY'den gençlere yeni iş fırsatı! İşte şartlar

THY'den gençlere kariyer fırsatı!

Tarih :
THY'den gençlere yeni iş fırsatı! İşte şartlar

THY'den gençlere kariyer fırsatı!

Türk Hava Yolları personel alımı için ilana çıktı! THY, çalışanlarına servis, yemek, özel sağlık sigortası, doğum, emzirme, ölüm, evlenme yardımları, kreş gibi sosyal imkanlar da sağlıyor...

İstanbul Havalimanı’nın açılmasıyla büyüme hızının artması beklenen Türk Hava Yolları (THY), gençlere yönelik yeni personel alımıyla ilgili ilana çıktı. Üniversitelerin lisans, son sınıf, yeni mezun ya da yüksek lisans öğrencileri ilana başvurabilecek. Başvurular 4 Nisan’a kadar sürecek. İşe kabul edilenlerin başlangıç dönemi ağustos-eylül olacak. THY’nin pilot ilanlarına başvurular devam ederken, bu yıl 1600 de kabin görevlisi alması bekleniyor.

Take-off programı THY’nin yetenek programı olarak tanımladığı ‘TK Take-off’ adı verilen programda gençlerin çalışacağı bölümler insan kaynakları ve destek üniteleri, kalite&teknik, mali, operasyon, planlama, pazarlama&satış, Turkish Cargo, yatırım&anlaşmalar olarak duyuruldu. Başvuru yapan adaylar genel yetenek ve İngilizce sınavına girecek, ardından grup ve birebir mülakatlara alınacak. Bu süreç 26 Temmuz’a kadar sürecek.

İYİ DERECEDE İNGİLİZCE

Başvuran adaylar, tercihleri ve kişilik envanteri sonucu dikkate alınarak yetkinliklerine uygun ünitede değerlendirilecek. Başvuracak yeni mezunlar için mezuniyet tarihi üzerinden 2 yıl, yüksek lisans öğrencileri için de mezuniyet tarihi üzerinden 3 yıl geçmemesi gerekiyor. İyi derecede İngilizce bilen, gelişimine önem veren, yeni ve uygulanabilir fikirler üretebilen, takım çalışmasına yatkın olan herkes ilana başvurabiliyor.

Kaynak : Posta
10 Temmuz 2020'den önemli gündem başlıkları
Gazipaşa Belediyesi 10 Memur Alacak
Çekmeköy Belediyesi: Araç ihalesi yasalara uygun
AÖF final sınav sonuçları açıklandı
İhsaniye Belediyesi Geçici İşçi Alacak
Sahip olunan çocuk başına 600 TL maddi yardım!
Cımbızla toplayıp, araba fiyatına satılıyor
Gebze Belediyesi 45 Zabıta Memuru Alacak
Koronavirüsü yenen Başkan'dan 'maske takın' uyarısı

Benzer Haberler