Anasayfa » İşsizlik » THY'den gençlere yeni iş fırsatı! İşte şartlar

THY'den gençlere yeni iş fırsatı! İşte şartlar

THY'den gençlere yeni iş fırsatı! İşte şartlar

THY'den gençlere kariyer fırsatı!

Tarih :
THY'den gençlere yeni iş fırsatı! İşte şartlar

THY'den gençlere kariyer fırsatı!

Türk Hava Yolları personel alımı için ilana çıktı! THY, çalışanlarına servis, yemek, özel sağlık sigortası, doğum, emzirme, ölüm, evlenme yardımları, kreş gibi sosyal imkanlar da sağlıyor...

İstanbul Havalimanı’nın açılmasıyla büyüme hızının artması beklenen Türk Hava Yolları (THY), gençlere yönelik yeni personel alımıyla ilgili ilana çıktı. Üniversitelerin lisans, son sınıf, yeni mezun ya da yüksek lisans öğrencileri ilana başvurabilecek. Başvurular 4 Nisan’a kadar sürecek. İşe kabul edilenlerin başlangıç dönemi ağustos-eylül olacak. THY’nin pilot ilanlarına başvurular devam ederken, bu yıl 1600 de kabin görevlisi alması bekleniyor.

Take-off programı THY’nin yetenek programı olarak tanımladığı ‘TK Take-off’ adı verilen programda gençlerin çalışacağı bölümler insan kaynakları ve destek üniteleri, kalite&teknik, mali, operasyon, planlama, pazarlama&satış, Turkish Cargo, yatırım&anlaşmalar olarak duyuruldu. Başvuru yapan adaylar genel yetenek ve İngilizce sınavına girecek, ardından grup ve birebir mülakatlara alınacak. Bu süreç 26 Temmuz’a kadar sürecek.

İYİ DERECEDE İNGİLİZCE

Başvuran adaylar, tercihleri ve kişilik envanteri sonucu dikkate alınarak yetkinliklerine uygun ünitede değerlendirilecek. Başvuracak yeni mezunlar için mezuniyet tarihi üzerinden 2 yıl, yüksek lisans öğrencileri için de mezuniyet tarihi üzerinden 3 yıl geçmemesi gerekiyor. İyi derecede İngilizce bilen, gelişimine önem veren, yeni ve uygulanabilir fikirler üretebilen, takım çalışmasına yatkın olan herkes ilana başvurabiliyor.

Kaynak : Posta
Olmayan işe bir değil iki ödeme
Kadına şiddete tedbir mahkemesi geliyor
Otobüsler de elektriklendi
Telefonda başlayan tartışma kanlı bitti!
Memurun fazla mesai ücreti: 2.26 lira
5 muhalefet partisi yasa teklifi hazırladı! İşte detaylar...
Artık kaplıca parası SGK'dan!
O meslek, geriye dönük boşlukları doldurarak emekli olabilir
Tarımın özelleşmesi mi isteniyor?

Benzer Haberler