Anasayfa » İlan » Batman Üniversitesi Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

Batman Üniversitesi Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

Batman Üniversitesi Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

Tarih :
Batman Üniversitesi Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

BATMAN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

BATMAN ÜNİVERSİTESİİDARİ VE MALİ İŞL.DAİRE BŞK.
Son Başvuru Tarihi : 25 Ekim 2018
Yayınlanma Tarihi : 16 Ekim 2018

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE: Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

ÖNEMLİ NOT:

  • İlanda istenen belgelere sahip olmada son gün ilanın son başvuru tarihi olarak belirlenecektir. İlanın son başvuru tarihinden sonra edinilen belgeler geçerli sayılmayacaktır.
  • İstenilen belgelerin 31.10.2018 mesai bitimine kadar Batman Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı birimine elden ya da posta yolu ile ulaştırılması gerekmektedir. Belgeleri ibraz etmeyen, 31.10.2018 tarihinden sonra ibraz eden ya da eksik ibraz eden başvuru sahipleri kuraya katılmaya hak kazanamayacaklardır.
  • Postada yaşanabilecek gecikmelerden adayların kendileri sorumlu olup ilgili tarihten sonra ibraz edilen belgeler dikkate alınmayacaktır.
  • 02.11.2018 tarihinde Saat 10.00 da Batman Üniversitesi (Merkez Kampus) Konferans Salonunda kura çekilecektir. İsteyen kura çekimi sırasında hazır buluna bilinecektir.
  • Kalorifer Ateşciliği, Doğalgaz Kalorifer Ateşciliği veya Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşciliği belgelerinden birine sahip olanlar bu ilana başvurabilecektir.

ŞARTLAR :

1-2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de meslek ve sanatlarını serbestçe yapabilmelerine, kamu, özel kuruluş veya işyerlerinde çalıştırılabilmelerine ilişkin kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

2-18 yaşını tamamlamış olmak.

3-Öğrenim durumu: Okur Yazar-Lise

4-Münhal kadro için durumu uygun olan adayların, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri veya iskur.gov.tr internet portalı üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

5-Sözlü sınav/mülakat tarihi ve yeri bilahare adaylara duyurulacaktır.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt)

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi Okur Yazar
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
BATMAN ÜNİVERSİTESİ ( MERKEZ KAMPUS) KONFERANS SALONU02.11.201810:00 - 11:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : BATMAN ÜNİVERSİTESİ KÜLTÜR MAH. AHMET NECDET SEZER BULVARI NO: 195
72060 BATMAN MERKEZ
BATMAN / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İrtibat Bilgileri

Adı SoyadıFatma ERİN
ÜnvanıŞef
Telefon No0 488 217 35 60
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Tam Süreli


Kaynak : SGK Rehberi

Benzer Haberler