Anasayfa » İlan » Akçay Sağ Sahil Sulama Birliği İşçi Alım İlanı

Akçay Sağ Sahil Sulama Birliği İşçi Alım İlanı

Akçay Sağ Sahil Sulama Birliği İşçi Alım İlanı

Tarih :
Akçay Sağ Sahil Sulama Birliği İşçi Alım İlanı

AYDIN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

AKÇAY SAĞ SAHİL SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 16 Şubat 2018
Yayınlanma Tarihi : 07 Şubat 2018

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; - Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gn ierisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Mdrlğmzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden başvuru yapabilirler. - Gereğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. - Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrbe, ncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya szl sınavdan nce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden ıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. - Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (nceliklilerden) mracaat eden adaylar ierisinden ncelik belge tarihlerine gre talep sayısının katını gemeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını aıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. - Son mracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gn başvurular kabul edilecektir. - Mracaat tarihleri akışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgc talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe mracaatı kabul edilecektir. - Talebe durumu uyup başvuran ve (adayların tamamı) nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. - İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı ve/veya szl sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. - Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları işgc talebine işverence davet edildikleri hlde mcbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda srekli işi statsnde işe yerleşenlerin ncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

NOT:İSTENİLEN BELGELER DİPLOMA FOTOKOPİSİ,KİMLİK FOTOKOPİSİ,BASINÇLI SULAMA SİSTEMLERİ SERTİFİKASINI EN GEÇ 19.02.2018 TARİHİ SAAT 17:30A KADAR BİZZAT BAŞVURANIN KENDİSİ TALEPTE BULUNAN ADRESE ELDEN TESLİM EDECEKTİR.POSTA,E- MAİL v.b. YOLLARLA GÖNDERİLEN BELGELER KURUMUMUZCA KABUL EDİLMİYECEKTİR. İŞİN NİTELİĞİ GEREĞİ İŞE ALINACAK İŞÇİLER ARAZİ ŞARTLARINDA BİRLİK BAŞKANLIĞIMIZIN GÖREV SAHASINDA ÇALIŞTIRILACAKTIR. NOTER KURA YERİ: AKÇAY SAĞ SAHİL SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI HİZMET BİNASI, NOTER KURA TARİHİ: 20.02.2018 VE NOTER KURA SAATİ:10:00-11:00

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı)

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Önlisans

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
AKÇAY SAĞ SAHİL SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI HİZMET BİNASI20.02.201810:00 - 11:00

Aranan Nitelikler

Nitelik BaşlığıNitelik Aciklamasi
Meslek Belgeleri ve SertifikalarıBasınçlı Sulama Sistemleri

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : HİSAR MAH. METEOROLOJİ SK. NO:10 SULTANHİSAR/AYDIN(BİRLİK BAŞKANLIĞIMIZ GÖREV SAHASINDA İSTİHDAM EDİLECEKTİR.)
09470 SULTANHİSAR
AYDIN / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı
Ünvanı
Telefon No0 256 351 27 04
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Tam Süreli


Kaynak : SGK Rehberi

Benzer Haberler