Anasayfa » İlan » Umutlu Belediyesi İşçi Alım İlanı

Umutlu Belediyesi İşçi Alım İlanı

Umutlu Belediyesi İşçi Alım İlanı

Tarih :
Umutlu Belediyesi İşçi Alım İlanı

YOZGAT ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

UMUTLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 16 Şubat 2018
Yayınlanma Tarihi : 07 Şubat 2018

Genel Şartlar ve Notlar

GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR; İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gn ierisinde İl Mdrlklerimizden/Hizmet Merkezlerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden başvuru yapabilirler. Gereğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrbe, ncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden ıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Son mracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gn başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları srekli veya geici işgc talebine işverence davet edildikleri hlde mcbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda srekli işi statsnde işe yerleşenlerin ncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının srekli (daimi), geici işgc taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Kuraya tabi olan işgc taleplerine şartları uyan ve mracaatları kabul edilen adayların ilanda belirtilen aık iş sayısının 3 katından fazla olması halinde aşağıda belirtilen yer ve tarihte noter huzurunda kura ekimi yapılacaktır. Nihai listeye giren adaylar(ilana başvuran) İlanda istenen belgeleri kura ekiminden nce 23/02/2018 tarihi mesai bitimine kadar elden veya iadeli taahhtl posta yolu ile Belediye başkanlığına ulaştırması gerekmektedir. Aksi halde belgelerini ibraz etmeyenler kura ekimine dahil edilmeyecektir. Postadan kaynaklı gecikmelerden dolayı ilanı veren kamu kurumu sorumlu değildir. Maden Kanunu kapsamında ncelikli başvuranların tamamının ve kura sonucu belirlenen kişilere yazılı veya szl sınavın gn, yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından ayrıca yazılı olarak bildirilecektir.

İSTENEN BELGELER; 1- MEB onaylı Çevre koruma alanında; Tehlikeli ve ok tehlikeli işlerde her trl p ve atık maddeler ile ilgili işler 2- Çp toplama personel eğitimi Belgeleri istenmektedir. Belirtilen belgelerin en son başvuru tarihi itibari ile alınmış olması gerekmektedir.

Kura ekim yeri ve tarihi: 28/02/2018 Çarşamba gn saat:10:00da Umutlu Belediyesi Hizmet binası toplantı salonunda yapılacaktır.

Not: İşe alınacak kişilere maaş olarak asgari cret denecektir.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Çöpçü

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Umutlu Belediyesi Hizmet Binası Toplantı saolnu28.02.201810:00 - 11:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : Kale Mah. Cumhuriyet Cad. no:40/1 UMUTLU KASABASI AKDAĞMADENİ/YOZGAT
66370 AKDAĞMADENİ
YOZGAT / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İrtibat Bilgileri

Adı SoyadıHidayet KARABULUT
ÜnvanıBelediye Başkanı
Telefon No0354 3439140
E-Postaumutlu-belediyesi@hotmail.com

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 11
Çalışma Şekli Daimi / Tam Süreli


Kaynak : SGK Rehberi

Benzer Haberler