Anasayfa » İlan » 51. Bakım Fabrika Müd. Engelli İşçi Alım İlanı

51. Bakım Fabrika Müd. Engelli İşçi Alım İlanı

51. Bakım Fabrika Müd. Engelli İşçi Alım İlanı

Tarih :
51. Bakım Fabrika Müd. Engelli İşçi Alım İlanı

İSKENDERUN HİZMET MERKEZİ

51__İNCİ BAKIM FABRİKA MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 29 Haziran 2017
Yayınlanma Tarihi : 20 Haziran 2017

Genel Şartlar ve Notlar

Meslek Adı ve Tanımı: Optiki ve Telemetreci.

Silahların atış ve kontrol sistemlerinin bakım ve onarımları, gece grş ve drbnlerin tamir ve bakımlarının yapımı.

ÖZEL ŞARTLAR:

  1. En az %40 ve zeri engelli olduğuna dair heyet raporu talep edilecek.
  2. Optiki ve Telemetreci iş ve meslek kolunda alışmasında sakınca olmadığına dair Devlet veya Üniversite Hastanelerinden sağlık kurulu raporu getirmesi istenecektir.
  3. Mracaat edecek adayların ellerinde ve gzlerinde engeli olmayacaktır.
  4. Ayaktan engeli olabilecek fakat desteksiz yrme şartı aranacaktır.
  5. Sınavı kazanan aday 3 ay sre ile deneme sresine tabi tutulacaktır.
  6. İlana Mesleki Teknik Anadolu liselerinin Makine Teknolojileri Blm Makine Bakım Onarım Dalı mezunu olan adaylar ile Endstri Meslek Liselerinden 2006 yılı ve ncesi mezun olan adaylardan Torna ve Tesviye Blm mezunu adaylar mracaat edebileceklerdir.
  7. Ayrıca sınavı kazanan adayın gvenlik soruşturmasının olumlu neticelenmesi durumunda; Optiki ve Telemetreci iş ve meslek kolunda alışabileceğine dair sağlık heyet raporu istenilecektir.
  8. Aday listesinin kesinleşmesinden sonra listeye giren aday işiler; 10 (On) gn ierisinde 51inci Bakım Fabrika Mdrlğne mracaat ederek istenilen belgelerin kontroln yapılacaktır. Kontrol yapılacak belgeler; Sağlık Raporu, Diploma, EKPSS Sınav Sonu Belgesi, Yerleşim Yeri Belgesi.İstenilen belgelerin eksikliği halinda iş başvuruları kabul edilmeyecektir.

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gn ierisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Mdrlğmzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden başvuru yapabilirler. Gereğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seme Sınavına (EKPSS) sonuları geerli olup, 2016 EKPSS den en az 0 puan ve zerinde puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrbe, ncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya szl sınavdan nce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden ıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (nceliklilerden) mracaat eden adaylar ierisinden ncelik belge tarihlerine gre talep sayısının katını gemeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında ncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını aıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son mracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gn başvurular kabul edilecektir. Mracaat tarihleri akışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgc talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe mracaatı kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamında mracaat eden adaylar ierisinden en yksek puan alandan başlamak zere talep sayısının katı (Mfettiş, kontrolr, denetmen, deneti, uzman talepleri iin ise beş katı) olacak şekilde dzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya szl sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları srekli veya geici işgc talebine işverence davet edildikleri hlde mcbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda srekli işi statsnde işe yerleşenlerin ncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının srekli (daimi), geici işgc taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Optik Aletler İmalat İşçisi Ve Tamircisi

Öğrenim Bilgileri

Genel Birim AdıGenel Bölüm AdıÖğrenim Seviyesi
Lise ve Dengi Okul Makine Bakım Onarım Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Torna-Tesviye Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri

Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSEKPSS0

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : Modern Evler Mah. Şehit Bekir Çelik Cad. NO:1/6 İSKENDERUN HATAY
31200 İSKENDERUN
HATAY / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı
Ünvanı
Telefon No0 326 615 53 10
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Deneme Süreli


Kaynak : SGK Rehberi

Benzer Haberler