Anasayfa » Medya Haberleri » Teknikerler Birliği Giresun il Başkanlığına Gülcan Ocak seçildi

Teknikerler Birliği Giresun il Başkanlığına Gülcan Ocak seçildi

Teknikerler Birliği Giresun il Başkanlığına Gülcan Ocak seçildi

Tarih :
Teknikerler Birliği Giresun il Başkanlığına Gülcan Ocak seçildi

Teknikerler Birliği Genel Merkezi Yönetim Kurulu Başkanlığı tarafından seçilen Gülcan Ocak; aynı zamanda Fındık Experliği ve Piraziz Ziraat Odası Tarım Danışmanlığı yapmaktadır. Başkan Ocağın Seçilmesi Giresundaki tüm Teknikerler tarafından sevinçle karşılandı.Teknikerler Birliği Giresun il Başkanı Gülcan OCAK ;genel merkezin beni başkanlığa layık görmesi beni onurlandırmıştır, yapacağımız çalışma neticesinde Giresunda Teknikerler birliğine üye olmayan Tekniker kalmayacak " dedi.

Gülcan OCAK Kimdir?

Teknikerler Birliği Giresun il Başkanı Gülcan Ocak Başgardiyan Şahimeran OCAK'ın 8 çocuğunun en küçüğü olarak 25 Nisan 1976'da Giresunda doğdu. İlk ve orta öğretimini yine Giresun'da tamamladı. Maddi imkansızlıklar nedeniyle üniversite eğitimine gidemeyen Başkan eğitim hayatına ara verdi. Tüm kadınlara örnek bir anlayışla eğitimin yaşı olmaz anlayışını da ispatlar derecesinde azmeden ve eğitimine kaldığı yerden devam ettirmek isteyen Ocak, Giresun Üniversitesi Fındık Eksperliği Bölümünden Birincilikle mezun oldu

Piraziz Ziraat Odasında Danışman olarak göreve başlayan Gülcan Ocak, yaptığı çalışmalarla kısa sürede hem çiftçinin hem de Ziraat Odasının aranan ismi oldu. Halen bu görevine de devam eden Ocak'ın yeni görevinde de Giresun ve tüm Türkiye için yararlı çalışmalar yapacağına kesin göz yle bakılıyor.

Kaynak : SGK Rehberi

Benzer Haberler